BELLE MAISON HOTEL

BELLE MAISON HOTEL

BELLE MAISON HOTEL & RESIDENCE olarak, sizleri, İstanbul’un her noktasına kolay ulaşım olanağı sağlayan konumumuz ve  “evinizdeki huzur ve güven ortamı“nı bulabileceğiniz odalarımızda ağırlamaya davet ediyoruz.  Otelimizdeki tam donanımlı, 45 m2’lik yirmi üç adet 1 + 1 standart süit,  bir adet 65 m2’lik 2+1 aile süit ve bir adet 200 m2’lik 3+1 lüks aile süit dairelerinde sizleri konuk etmekten mutluluk duyacağız.

Deneyimli ve güler yüzlü ekibimizle, evrensel turizm ilkeleri çerçevesinde, konuklarımızı, en üst düzey Türk konukseverliğiyle, kendi evlerindeymiş gibi hissettirmeyi amaçlıyoruz.

Bizim konuğumuz olduğunuzda ”Minimum fiyat maksimum hizmet ve kalite” ilkesi esas alınmak üzere kısa veya uzun süreli konaklamalarınız için en doğru seçimi yaptığınızı göreceksiniz.

BELLE MAISON HOTEL & RESIDENCE , Cevahir AVM’nin çok yakınında olup, yakın çevresinde çeşitli süpermarketler, restoranlar, kafeler, fırınlar ve bankalar yer almaktadır. Metro istasyonu, otobüs ve minibüs durakları iki dakikalık, metrobüs durağı ise on dakikalık yürüme mesafesindedir. Otelimizin Atatürk Havalimanı’na olan uzaklığı 19 km‘dir.

Yaya olarak ya da toplu taşıma araçlarıyla beş – yirmi beş dakika arasında kolayca ulaşabileceğiniz bazı önemli yerler;

  • İstanbul’un önemli sağlık ve tedavi merkezleri (Amerikan, Memorial, Şişli Etfal, Maslak ve Fulya Acıbadem, Florence Nightingale, Osmanoğlu Hastaneleri )
  • Cevahir, City’s, Astoria, Trump Towers, Akmerkez, Zorlu Center, Kanyon, Özdilek, İstinye Park gibi alışveriş merkezleri ve Osmanbey tekstil bölgesi
  • Dolmabahçe, Nişantaşı, Taksim, Beyoğlu, Eyüp, Pierre Loti, Sultanahmet, Ayasofya, Topkapı sarayı, Kapalıçarşı, Eminönü, Boğaz
  • CRR, Lütfi Kırdar, Harbiye gibi önemli kongre, sergi, konser ve tiyatro salonları
  • Beşiktaş Vodafone Park, Galatasaray Türk Telekom ve Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu stadyumları

Otelimiz İstanbul’un deprem için risksiz ve merkezi bir bölgesindedir. Binamız 2016 yılında deprem yönetmeliğine göre yapılmış olup, herhangi bir deprem için dayanıklı ve sağlamdır. İnşaat her aşamasında yetkilendirilmiş yapı denetim firması tarafından denetlenmiş ve zemin etüdleri yapılmıştır.